5 РЕЧЕЙ, ЯКІ СЛІД ЗРОБИТИ ПЕРЕД СНОМ, ЗА СЛОВАМИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

Як добре відпочити і перезарядитись, щоб мати сили для важливих справ наступного дня. ?Найперше - сфокусуватись на сні.?
Всі керівники світу, політики, володарі Оскару та інші феноменально успішні люди розуміють, що вони можуть рухатись вперед тільки, якщо дадуть собі шанс відпочити і перезарядитись.

IMG_0473

1️⃣Відключіть телефон
Будь-який час перед екраном у ліжку, навіть невинне прокручування Instagram стрічки, порушує функцію сну.

2️⃣Скажіть своїм близьким, що любите їх, обійміть.
Це дуже важливо. Зв'язок і близькість. "Він прийде, вимкне світло, поцілує мене, і ми поговоримо, - сказала Мішель Обама про Барака Обаму в одному інтерв'ю. Те ж саме стосується і когось, кого ти любиш: притискай своїх дітей, телефонуй добрим друзям.

3️⃣Знизьте тиск.
Після відключення від світу інтернету, вам потрібно справді розслабитись. Для цього прийміть теплу ванну чи душ. У мене там дійсно приходять різні цікаві думки, бо ти просто лежиш в теплі і думки пливуть своєю течією. Можна помедитувати під приємну музику. Навіть відомий американський режисер Девід Лінч встигає медитувати двічі на день.

4️⃣Почитайте книгу.
Уже в ліжку. При чому спробуйте замінити Кіндл на справжню книгу зі справжніми сторінками. Нехай це буде книга, красиво і якісно видана, яку приємно тримати в руках. Все має вас заспокоювати. Біл Гейтс навіть в пік успіху Microsoft читав щовечора перед сном.

5️⃣Напишіть список вдячностей
Практика вдячності - це вірний спосіб створити здоровий сон. Люди зазвичай приділяють більше уваги негативним ситуаціям, але думки про них перед сном лише підвищують стрес і позбавляє вас сну. Тож зробіть, як Опра Уїнфрі: вона записує п'ять речей, за які вдячна перед сном щоночі, і зараховує цю практику до її особистого успіху.