МЕТОД «ПРЯМИЙ ШЛЯХ ДО МРІЙ»

Це метод, завдяки якому вам вдасться «перезавантажити» своє життя і змінити курс

IMG_1212
Поїхали? 6 кроків, котрі дадуть вам чарівного копняка!

1️⃣ Чим би ви зайнялися, якби знали, що в жодному разі не зазнаєте провалу?
Візьміть листок і поділіть його так, як на 2 фото перша колонка.
Далі пишете 3 частини по 5 пунктів:
?чим ви хотіли б володіти? будинок, авто, хамелеон, картина Рембранта?))
?ким ви мрієте стати? співачкою, знавцем китайської, власницею ателье? ?що ви прагнете зробити? стрибнути з парашютом, пожити місяць закордоном, знятись в рекламі?

Ця вправа необхідна для того, аби вивільнити свої потаємні мрії, тому записуєте абсолютно все! •
2️⃣Чим ви хотіли б займатися щодня, якби на вашому рахунку було $100 млн? Яке захоплення допомагало б вам щоранку прокидатися в гарному настрої?

Якщо у вас не з’явиться жодної думки, заповніть категорію такими пунктами: ?місце, яке ви хотіли б відвідати; ?те, що ви мрієте здійснити до того, як покинете цей світ (враження на все життя); ?те, чим ви прагнете займатися щодня; ?те, що ви хочете робити один раз на тиждень; ?те, чого ви давно мріяли навчитися.

3️⃣ Перетворіть бажання на дії
Кожну мрію з категорії «Ким я хочу стати» перенесіть у категорію «Що я прагну зробити» певною дією. Наприклад, вивчити китайську - поговорити китайською з носієм мови; стати власницею ателье - пошити сукню подрузі на день народження. Див.фото 2.

4️⃣ Назвіть 4 мрії, здатні кардинально змінити ваше життя. ❗️На період 6 місяців з усіх категорій виділіть 4 найбільших та/або найважливіших бажання❗️Те саме можете зробити і для терміну в рік.

5️⃣ Обміркуйте затрати, необхідні для реалізації мрій, та підрахуйте свій Цільовий Місячний Дохід (ЦМД) для 6 і для 12 місяців. ???
Подумайте над тим, яких фінансових затрат вимагають ваші 4 мрії (оренда житла, сплата кредиту, оплата робочої сили тощо). Вартість речей часто виявляється значно нижчою, ніж ми очікуємо. Особливо, якщо розділити її на кілька місяців. Див.фото 4. •
6️⃣ Визначте по три кроки, необхідні для реалізації 4-х мрій за шестимісячний період, і зробіть перший з них негайно!
.
Для втілення своїх бажань радять відводити від 3 до 6 місяців. Мета цього етапу - зважитися на перші важливі кроки.
Обміркуйте 3 кроки, необхідні для того, аби наблизити вас до реалізації кожної мрії. Визначте дії – конкретні дії – на сьогодні, завтра (виконати їх слід до 23:00) та післязавтра.
Беріться до виконання дій, вписаних у колонку «Сьогодні». Реалізуйте їх просто зараз. Кожен крок має бути настільки простим, щоб його виконання не забирало більше п’яти хвилин.Якщо наступний етап передбачає пошук інформації, зв’яжіться з людиною, яка дасть відповіді на всі ваші запитання, і не марнуйте часу на книги чи Інтернет. На мою думку, найкращий перший крок полягає в тому, аби знайти людину, яка вже втілила таку саму мрію, і звернутися до неї за порадою.Завтра не настане ніколи. Яким незначним не було б завдання, зробіть перший крок зараз!