Переваги паперу над технологіями

 

Screen Shot 2018-06-08 at 5.48.51 PM

З’являється все більше програм для планування. Розробники не стоять на місці і вдосконалюють свої творіння. Це вже не примітивні електронні планувальники, а сучасні зручні програми. Та багато людей навпаки повертаються зараз до паперу. Бо він дає необмежені можливості для самовираження. Креативні люди планують свій час та ведуть списки справ в записниках, блокнотах та щоденниках. Адже паперові інструменти для планування мають свої переваги. BilkaBook розкаже вам про них.

Перша перевага: відсутність обмежень.

Плануючи свій час в електронній програмі, ви обмежені можливостями такої програми. Доступні лише ті функції, які закладені розробниками. Наприклад: ви склали план і вам потрібно зробити до нього певну примітку. Якщо програмою не передбачена така можливість, то примітка залишиться лише у вас в голові.

Паперові інструменти не обмежують вас. Плануйте, ведіть списки, робіть примітки та нотатки, як тільки ваша душа забажає. Ніякий програмний код не заборонить вам проявити фантазію на повну: виділити задачу кольором, намалювати зображення або схему.

В житті і так вистачає обмежень. Плануйте свій час в записниках та щоденниках – проявляйте фантазію на повну.