Топ 6 подарунків для новоспеченої мами

IMG_5928

  1. Відеоняня.


Так-так, навіть якщо у квартирі, де з'явилося маля, лише дві кімнати, відеоняня буде дуже доречі, бо допоможе побачити, чи не накрився під час сну малюк ковдрочкою з головою, чи просто перевернувся із зойком і спить далі, чи все ж прокинувся остаточно. Корисність відеоняні перевірено на влясному досвіді!

 

  1. Фотосесія з новонародженим малям.


Ну дуууже милі фото виходять з сплячими у кошиках і пледиках дітками, тут навіть пояснювати нічого не потрібно

 

  1. Baby Book.


Книжечка-блокнот, яка збереже самі цікаві й важливі спогади про перший рік життя дитини, де можна буде записувати, коли з'явився перший зубчик, яке перше слово сказало маля, яка була вага й зріст кожного місяця, коли і де пройшли хрестини, вклеювати по 1 фото на кожен місяць життя малюка. Це неймовірні спогади і скарб!

 

  1. Сертифікат на похід в спа-салон з подругою


Тут варто потурбуватись і про те, щоб він був не на 1 місяць, бо можливо в перший місяць молодій матусі буде не до салонів. І про те, щоб було з ким залишити немовлятко на пару годин. Ну і щоб салон був не в іншому кінці міста)

 

  1. Фотоальбом для дитини


Першого року у молодих батьків зазвичай дуже багато фото своєї дитинки. І більшість хочуть їх зберегти в паперовому вигляді. Тому красиво оформлений іменний дитячий фотоальбом в м'якій тканинній обкладинці з стильним декором стане чудовим подарунком! Його можна показувати потім гостям і на перший день народження.

 

  1. Книги


Можемо порадити такі книги, як "Французьке виховання" Дракерман, Юлия Гиппенрейтер, "Самая важная книга для родителей", "Правила розвитку мозку дитини" Дж.Медіна, А.Чапай "Тато в деркеті", "Мати і дитина" Е.Фенвік тощо.